Yazılım Geliştirme Hizmeti

Quad Bilişim / Hizmetlerimiz / Yazılım Geliştirme Hizmeti
Yazılım Geliştirme Hizmeti

Yazılım geliştirme hizmeti kapsamında ,konusunda uzman ekibi ile firmanız için ürün ve hizmetler planlamanıza, tasarlamanıza ve oluşturmanıza yardımcı oluyoruz

İletişim

Analiz Aşaması

Firmanızın iş ihtiyaçları doğrultusunda Planlarınızı ve fikirlerinizi dinliyoruz. Mevcut durum analizi yaparak, iyileştirme önerilerimizle birlikte hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi analiz ediyoruz.

 

Projelendirme ve Teklif Aşaması

Analiz çalışması sonrasında proje detaylarını sizle paylaşıp fiyat teklifimizi yapıyoruz ve size özel yazılımı geliştirmeye başlıyoruz.

 

Geliştirme Aşaması

Tecrübeli yazılım geliştirme ekibimiz firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda , en son teknolojileri kullanarak yazılım geliştirme çalışmalarını yapıyorlar.

 

Test ve Pilot Aşaması

Yazılım geliştirme aşamaları tamamlandıktan sonra birlikte test ve pilot çalışmaları yapıyoruz.Test ve pilot aşamasında ortaya çıkan eksiklikler ilave geliştirmeler tamamlanarak canlı ortama geçiş planı yapıyoruz.

 

Production ve Destek Aşaması

Yazılımınızın canlı ortama geçişi, kullanıcılarınızın eğitilmesi, dökümantasyon ve operasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda bakım ve destek anlaşması kapsamında bütünsel çözümler üretiyoruz.

    Teklif Formu